Loader

... spracováva sa ...

+421 32 655 2431

marketing@kluarco.sk

Od 13.09.2021 je vstup do všetkých kúpeľných zariadení MV SR povolený len klientom v „režime OTP“:


  • O - osoba plne očkovaná,
  • T - osoba s negatívnym výsledkom antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 48 hod.,
  • P - osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 (max. pred 180 dňami).


Prevádzkovateľ zariadenia je oprávnený požadovať od osoby vstupujúcej do vnútorných, alebo vonkajších priestorov prevádzky predloženie príslušného dokladu, ktorý preukazuje niektorú z vyššie uvedených skutočností. Do tohoto dokladu je prevádzkovateľ oprávnený nahliadnuť.


Prekrytie horných dýchacích ciest (rúško, respirátor FFP2) podľa stupňa rizika COVID AUTOMAT-u (zelené a oranžové okresy – rúško v interiéri; červené okresy – povinný respirátor FFP2 v interiéri).


Upozornenie: Uvedené podmienky sa môžu priebežne meniť v závislosti od vývoja epidemiologickej situácie ochorenia COVID-19 na území Slovenskej republiky.

liečebné pobyty
Novinka v ponuke:
Liečba post-Covidových pacientov platená zdravotnou poisťovňou
Vítame Vás

Trenčianske TepliceV centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice sa nachádza budova nášho kúpeľno - liečebného ústavu pri liečebných bazénoch a centrálnej pešej zóne. Zo slnečných terás sa ponúka pohľad na krásnu okolitú prírodnú scenériu. Nielen, že je od nás všade blízko, ale najväčšou výhodou pre našich hostí je poskytovanie všetkých služieb, s výnimkou termálnych bazénov ktoré sú vzdialené do 200 metrov od kúpeľno – liečebného ústavu, priamo v budove.

Liečebné termálne bazény pre našich pacientov zabezpečujeme zmluvnou formou so Slovenskými liečebnými kúpeľmi a.s. v Trenčianskych Tepliciach. Liečebný ústav má celoročnú prevádzku. S lôžkovou kapacitou 133 lôžok, ponúka pohodlné komfortné ubytovanie na 1 a 2 lôžkových izbách so sociálnym príslušenstvom / WC, sprcha / , vybavené rádiom, satelitnou TV, telefónom a chladničkou. Pre náročnejších hostí sú k dispozícii 3 apartmány. Má vlastnú stravovaciu prevádzku s 3 jedálňami a 2 dennými barmi, komplexne vybavené liečebné oddelenie s balneo prevádzkou, saunou a fitnes. Výhodná poloha, kvalitné služby, milý personál, komorné prostredie je zárukou príjemného pobytu.

Zabezpečujeme tiež relaxačné a rekondičné pobyty zamerané na regeneráciu fyzických a duševných síl pre kolektívy, kluby a organizácie zmluvnou formou. Je zabezpečená nepretržitá 24 hodinová pohotovostná zdravotná služba priamo v liečebnom ústave.

Sme držiteľom certifikátu kvality EN ISO 9001 : 2015