st-pride.sk

loading

loading

telefon: +421 32 655 2269

email:marketing@kluarco.sk

SK | EN | DE

Share on Facebook Share on Facebook

KÚPEĽNO - LIEČEBNÉ POBYTY
V kúpeľnom meste Trenčianske TepliceNaše zariadenie sa zaoberá výhradne liečbou chorôb pohybového aparátu a dosahuje vynikajúce výsledky. Voda z tunajších liečivých prameňov je predurčená na liečbu chorôb pohybového ústrojenstva. Základná liečba prírodnými termálnymi prameňmi aplikovaná vo forme bazénov a vaňových kúpeľov je doplnená komplexom jednotlivých liečebných procedúr a liečebných metód. Celý liečebný postup je detailne rozpracovaný na liečbu chorôb pohybového ústrojenstva. Liečebný plán je postavený individuálne na základe aktuálneho klinického stavu zisteného pri vstupnom lekárskom vyšetrení. Pacientom sa venujú dvaja odborní lekári a tím kvalifikovaných odborných zdravotníckych pracovníkov. Konzultácia lekára je dostupná počas celého pobytu.

Liečba pohybového aparátu


Liečba pohybového aparátu KLU Arco Trenčianske Teplice

Chemické a fyzikálne vlastnosti prírodných liečivých prameňov ako aj skladba terapií sú základom liečby chorôb pohybového aparátu. Jedná sa o zápalové reumatické ochorenia kĺbov a chrbtice, degeneratívne ochorenia kĺbov a chrbtice, svalový a mimokĺbový reumatizmus, niektoré nervové ochorenia alebo poškodenia centrálneho a periférneho nervstva. Vynikajúce výsledky liečby sa taktiež dosahujú pri stave po úrazoch a zlomeninách ako aj ortopedických operáciách.Relaxačné, rekondičné pobyty


V dnešnej náročnej dobe je obzvláš potrebné nájsť si čas a dopriať si oddych. Pre klientov, ktorý sa chcú zrelaxovať, načerpať nové sily ponúkame relaxačné a rekondičné pobyty zamerané na regeneráciu fyzických a duševných síl. Doprajte si kvalitný oddych v tichom prostredí. Kúpele, zábaly, masáže, sauny a cvičenia Vás nabijú novou energiou. Pobyty sú určené aj pre kolektívy, kluby a organizácie zmluvnou formou. Zabezpečená je nepretržitá 24 hodinová pohotovostná zdravotná služba priamo v liečebnom ústave.

Relaxačné, rekondičné pobyty
Liečba post - covidových pacientov


Liečba post - covidových pacientov

Ak ste po prekonaní ochorenia Covid-19 a máte pretrvávajúce ťažkosti, môžete požiadať o vypísanie návrhu na kúpeľnú liečbu cez zdravotnú poisťovňu u svojho ošetrujúceho lekára v indikačnej skupine A, kde ubytovanie, strava aj liečba sú hradené zdravotnou poisťovňou. Momentálne môžete žiadať o liečbu v podskupinách:
- VI/15 Stav po prekonaní COVID-19 pri pretrvávaní neurologických alebo nervovo-svalových ťažkostí – návrh môže predpísať odborný lekár neurológ, reumatológ, všeobecný lekár.
- VII/12 Stav po prekonaní COVID-19 pri pretrvávaní postihnutia pohybového aparátu – návrh môže predpísať odborný lekár ortopéd, všeobecný lekár.

Kontraindikácie


Poskytnutie kúpeľno-liečebných pobytov nie je možné pre pacientov, ktorí trpia na:  • infekčné ochorenie
  • reumatické choroby v akútnom štádiu
  • zhubné ochorenie
  • epilepsiu a aktívne psychózy
  • klinické známky zlyhania krvného obehu
  • neudržia moč a stolicu
  • sú odkázaní na pomoc druhej osoby pri sebaobsluhe (imobilní pacienti)
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice| Ochrana osobných údajov | ZverejňovaniefacebookinstagramCopyright © 2024 ARCO, Kúpeľno - liečebný ústav ministerstva vnútra SR

web by niw.sk