st-pride.sk

loading

loading

telefon: +421 32 655 2269

email:marketing@kluarco.sk

SK | EN | DE

Share on Facebook Share on Facebook

LIEČEBNÉ PROCEDÚRY
Naše služby pre Vaše zdravieV rámci liečby a rehabilitácie pohybového aparátu poskytujeme komplexnú starostlivosť. Našou snahou je klientom vždy pripraviť terapie presne podľa ich potrieb a aktuálneho zdravotného stavu. Široké spektrum ponúkaných liečebných techník a odborný personál s profesionálnym prístupom sú základom dosahovania vynikajúcich výsledkov.

Naše služby zlepšujeme na základe nových poznatkov v oblasti liečby, terapie a rehabilitácie. Pravidelne absolvujeme školenia a získavame nové skúsenosti pre maximálnu spokojnosť klientov.

MASÁŽE ARCO Trenčianske Telice

MASÁŽE

Liečebná masáž je najstarším liečebným prostriedkom používaným za účelom priaznivo ovplyvniť chorobný proces a ním vyvolané zmeny alebo predchádzať vzniku chorôb. Podľa spôsobu aplikácie mechanických podnetov masáže a opakovaním masážnych hmatov v rôznych sériach sa uskutočňuje liečebný zámer masáže.


V našej ponuke sa nachádza

klasická masáž

,

reflexná masáž šije, chrbta a chodidiel

,

bankovanie

,

manuálna lymfodrenáž

,

podvodná masáž

a

škótske streky

.

Klasická masáž je popri reflexnej masáži najrozšírenejšia
a najčastejšie sa ordinuje.

VODOLIEČBA ARCO Trenčianske Telice

VODOLIEČBA

sa využíva pri nespavosti, neuróze a iných neurologických ochoreniach ako aj pri ochoreniach pohybového ústrojenstva, pri nedostatočnom krvnom obehu v končatinách, poúrazovej terapii, poraneniach svalov atď.


Balneologické hydromasážne vane sú anatomicky tvarované a ponúkajú komfortný oddych prostredníctvom bočných hydromasážnych trysiek. Príjemne pôsobia na povrch tela a kože a vyvolávajú upokojujúci účinok, ktorý má blahodárny vplyv na psychiku
a fyzický stav klienta.


Kúpeľ Vám spríjemníme bohatou ponukou vzácnych éterických olejov alebo energeticky bohatých prísadových solí, ktoré dodajú pokožke sviežosť
a doprajú kvalitný relaxačný zážitok.

ELEKTROLIEČBA

ELEKTROLIEČBA

Okrem širokého spektra elektroliečebných procedúr, ponúkame aj MLS terapiu laserom. Kombinuje najnovšie poznatky na lokálnu liečbu ochorení pohybového aparátu. MLS laser má výrazný protizápalový účinok, urýchľuje regeneráciu tkanív, účinkuje proti opuchom a stimuluje metabolizmus.


Novinkou je bezbolestná rázová vlna Winform. Ide o prístroj, ktorý spája tri energie v jednej procedúre. Terapiu rázovou vlnou, Tecar terapiu (cielená diatermia) a transdermálny prenos. Tieto pôsobia na ošetrované miesto súčasne a umožňujú dosahovať výnimočné výsledky pri množstve diagnóz, kde sú iné metódy neúčinné.

POHYBOVÁ LIEČBA

POHYBOVÁ LIEČBA

Individuálny prístup fyzioterapeutov Vám pomôže sa zorientovať v pohybových návykoch vhodných práve pre Vás. Vypracujeme Vám kvalitný pohybový program zameraný na Vaše ochorenie alebo zdravotné problémy. Doporučíme preventívne pohybové aktivity za účelom rovnováhy a optimalizácie bežných denných činností s ohľadom na Vaše potreby.


Patria sem mobilizačné techniky, mäkké techniky, postcovidová pohybová liečba, individuálne cvičenie s edukáciou, kolektívna pohybová liečba, cvičenie vo fitnes, hydrokinezioterapia a severská chôdza.

SUCHÝ UHLIČITÝ KÚPEĽ

SUCHÝ UHLIČITÝ KÚPEĽ

je moderná liečebná metóda, ktorá sa aplikuje pomocou vzduchotesného vaku s oxidom uhličitým. Procedúra pomáha odstrániť napätie, vysoký krvný tlak, regeneruje svalstvo. Používa sa pri liečbe kŕčových žíl, celulitídy, popálenín a napomáha celkovému prekrveniu organizmu.

INHALÁCIE

INHALÁCIE

Liečebná inhalácia je vdychovanie plynov, pár alebo koncentrovaného kyslíka za účelom posilnenia obranyschopnosti organizmu proti infekciám alebo regenerácie dýchacieho systému. Vysokú kvalitu terapie dosahujeme inhalovaním aerosólu z liečivej vody Vincentka, prípadne vysokokoncentrovaným kyslíkom, ktorý je súčasťou oxygenoterapie.

SVETLOLIEČBA

SVETLOLIEČBA

Bioptron - light therapie system využíva liečivé účinky svetla. Vhodne zvolené svetelné vlnenie dokáže hojiť rany, zmierňovať zápaly a podporovať regeneračné procesy.


Rôzne vlnové dĺžky svetelného žiarenia prenikajú rôzne hlboko do kože a kožného epitelu a pomáhajú pri regenerácii.


ActiveBio+ Light dokáže prinášať úľavu pri reumatických problémoch, športových úrazoch, vyvrtnutých členkoch, tenisových lakťoch či bolestiach svalov.

TEPLOLIEČBA

TEPLOLIEČBA

patrí medzi často používané kúpeľné, wellness a fyzio procedúry. V našej ponuke sú

rašelinové zábaly

,

infrasauna

a

fínska sauna

.

Rašelinová terapia je najpoužívanejší prírodný zdroj blahodárneho tepla. Prírodný materiál vznikol humifikačným procesom. Používame formou zábalov a obkladov.


Infrasauna využíva účinky infračerveného svetla pri teplotách 45 - 55°C. Odporúčaná dĺžka pobytu je 10 - 20 minút. Súčasťou je následné ochladzovanie studenou vodou.


Fínska sauna je kúpeľ horúcim vzduchom v teplote od 60°C pri nízkej vlhkosti
10 - 30%. Súčasťou procedúry je následné ochladzovanie studenou vodou.

KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice| Ochrana osobných údajov | ZverejňovaniefacebookinstagramCopyright © 2024 ARCO, Kúpeľno - liečebný ústav ministerstva vnútra SR

web by niw.sk