st-pride.sk

loading

loading

telefon: +421 32 655 2269

email:marketing@kluarco.sk

SK | EN | DE

Share on Facebook Share on Facebook

KÚPEĽNO LIEČEBNÝ ÚSTAV ARCO
niekoľko informácií o násKúpeľno - liečebný ústav ARCO sa nachádza v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice pri liečebných bazénoch a centrálnej pešej zóne. Zo slnečných terás sa ponúka pohľad na krásnu okolitú prírodnú scenériu. Nielen, že je od nás všade blízko, ale najväčšou výhodou pre našich hostí je poskytovanie všetkých služieb, s výnimkou termálnych bazénov, ktoré sú vzdialené do 200 metrov od kúpeľno – liečebného ústavu, priamo v budove.


Zaoberáme sa liečbou chorôb pohybového aparátu s vynikajúcimi výsledkami. Voda z miestnych liečivých prameňov je predurčená na liečbu chorôb pohybového ústrojenstva. Liečba prírodnými termálnymi prameňmi aplikovaná vo forme bazénov a vaňových kúpeľov je doplnená komplexom jednotlivých liečebných procedúr a liečebných metód.

Liečebné termálne bazény pre našich hostí zabezpečujeme zmluvnou formou so Slovenskými liečebnými kúpeľmi a.s. v Trenčianskych Tepliciach. Liečebný ústav má celoročnú prevádzku. S lôžkovou kapacitou 133 lôžok, ponúka pohodlné komfortné ubytovanie na 1 a 2 lôžkových izbách s vlastným sociálnym príslušenstvom - WC, sprcha. Izby sú taktiež vybavené satelitnou TV, wifi internetom, telefónom a chladničkou. Pre náročnejších hostí sú k dispozícii 3 apartmány. Má vlastnú stravovaciu prevádzku s 3 jedálňami a 2 dennými barmi, komplexne vybavené liečebné oddelenie s balneo prevádzkou, saunou a fitnes.

Sme držiteľom certifikátu kvality EN ISO 9001 : 2015
Výhodná poloha, kvalitné služby, milý personál, komorné prostredie je zárukou príjemného pobytu.KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice
KLÚ ARCO Trenčianske Teplice| Ochrana osobných údajov | ZverejňovaniefacebookinstagramCopyright © 2024 ARCO, Kúpeľno - liečebný ústav ministerstva vnútra SR

web by niw.sk